ДЛЯ БАТЬКІВ

Шановні батьки!

Вітаємо вас на нашому блозі!
Сподіваємося, що матеріали, які ми розміщуємо на ньому, стануть вам у пригоді на нелегкому й тернистому шляху виховання ваших дітей!
Щиро бажаємо успіху!

10ЗАПОВІДЕЙДЛЯБАТЬКІВ
1.Не чекай, що твоя дитина буде такою, як ти, чи такою, як тихочеш. Допоможи їй стати не тобою, а собою.
2.Не вимагай від дитини плати за все, що ти для неї зробив. Ти дав їй життя, як вона може віддячити тобі? Вона дасть життя іншому, той  третьому, і це незворотний закон вдячності.
3.Не зганяй на дитині свої образи, щоб у старості не їсти гіркий хліб.Бо, що посієш, те й зійде.
4.Не стався до проблем дитини зверхньо. Життя дане кожному під силу, і будь упевнений, дитині воно важке не менше, ніж тобі, а може бути, і більше, оскільки у неї немає досвіду.
5.Не принижуй!
6.Не забувай, що найважливіші зустрічі людини  його зустрічі з дітьми. Звертай більше уваги на них  ми ніколи не можемо знати, кого ми зустрічаємо в дитині. 
7.Не муч себе, якщо не можеш зробити щось для своєї дитини. Пам’ятай, для дитини зроблено недостатньо, якщо не зроблено все.
8.Дитина  це не тиран, який заволодіває всім твоїм життям, не тільки плід від плоті і крові. Це та дорогоцінна чаша, яку Життя дало тобі на зберігання і розвиток в ньому творчого вогню. Це розкріпачена любов матері і батька, у яких буде рости не “наша”, своя” дитина, але душа, дана на зберігання.
9.Умій любити чужу дитину. Ніколи не роби чужій те, що не хотів би, щоб робили твоїй.
10.Люби свою дитину будь-якою  неталановитою, невдахою, дорослою. Спілкуючись з нею  радій, бо ДИТИНА  ЦЕ СВЯТО, ЯКЕ ПОКИ ЩО З ТОБОЮ. 





Головні правила виходу з дому під час карантину


 1. Вибираємо оптимальний час для вилазки на вулицю. Зрозуміло, найкраще вибиратися на вулицю, коли там буде мінімальна кількість людей. Тут у виграші будуть конкретні жайворонки, або не менш конкретні сови. Жайворонки з легкістю прокинуться рано вранці і зможуть вийти з дому годині о 7-8 ранку, і тоді їм можуть трапитися хіба що самотні бігуни або такі ж свідомі жайворонки, які, як і ви, будуть намагатися триматися на максимально безпечній відстані від інших людей. Все ж у таку рань, та ще якщо у вихідний день, зважаться вийти тільки ті, хто дійсно хоче уникнути контакту з людьми. Сови ж зможуть вибратися з дому під покровом ночі. Правда, тут є кілька недоліків: ще досить прохолодно і не завжди безпечно, особливо в умовах можливого зростання злочинності через збіднення населення в результаті тривалого карантину. Крім того, зараз багато установ скоротили час роботи, а тому пізно ввечері вже нічого не працюватиме. Чим раніше вийдете - тим менше імовірність зустріти людей ось вдень, в районі 12:00 і до настання темряви, краще не висовуватися на вулицю, адже саме в цей час туди вибирається найбільша кількість людей, у тому числі найменш свідомих любителів великих компаній з пивом на лавочці, шашликами і натовпом дітей в тісному контакті.
2. Одяг і захисні засоби для прогулянки в карантин. Вирушаючи на прогулянку в період карантину, потрібно дуже відповідально підійти до того, що ви вдягнете і візьмете з собою. - Вибирайте той одяг, який не шкода прати після кожної прогулянки. Все ж медики радять відправляти в прання відразу ж по поверненню додому все те, що побуває в зоні ризику зараження коронавірусом, тобто на вулиці. - Прикривайте голову шапкою, кепкою, капюшоном і так далі. Адже голова – найвразливіше перед коронавірусом місце на тілі людини. Якщо на відріз не хочете вдягати головний убір на вулиці – краще помийте голову по поверненню додому, і обов'язково помийте обличчя. Також постарайтеся уникати розпущеного волосся – адже хтось може кашлянути, вірус осяде на вашому волоссі, потім подме вітер і волосся виявляться у вас в носі, в очах або в роті. Без масок на вулицю виходити не можна, також потрібно тримати дистанцію 2 метри. Захисні маски – за новими правилами без них на вулицю виходити тепер ніяк не можна. Дослівно в нових правилах зауважується, що її слід носити у громадських місцях, але в нашому законодавстві це доволі суперечливе питання. Висновок: маску слід мати при собі в будь-якому випадку, вдягати її необхідно при контакті з людьми, в більш-менш людних місцях, а коли ви йдете десь самі в лісі - можна й зняти. При цьому варто розуміти, що маску потрібно використовувати правильно – надягати потрібною стороною, безпечно знімати, не використовувати повторно, а якщо маска багаторазова – прати після кожного входу на вулицю, адже мікроби можуть бути як усередині маски, так і зовні.
3. Що ще взяти з собою перед виходом на вулицю. - Захисні рукавиці. Це не обов'язкова вимога, але хороша захисна міра. Все ж під час виходу з будинку за покупками – ви точно будете чіпати ручки дверей, кнопки ліфта, а також гаманці, гроші, картки та мобільні телефони. Все це додаткові можливості для передачі коронавіруса. При цьому варто пам'ятати, що в жодному разі не можна чіпати обличчя на вулиці, особливо після того, як ви торкнулися вищезгадані предмети. Один з головних способів боротьби з коронавірусом – регулярне миття рук. Однак, перебуваючи на вулиці це зробити проблематично. Тому потрібно мати з собою антисептик, яким можна обробляти руки одразу після контакту зі сторонніми предметами. - Еко-торбинки. Йдете в магазин – беріть з собою сумку з тканини, яку можна легко прати вдома після кожного виходу на вулицю. Також радимо при поході в магазин складати продукти у вашу власну торбу, а не кошик або візок, які зазвичай ви берете в супермаркеті – хтозна хто їх до вас чіпав. Як убезпечити себе в супермаркеті під час коронавіруса - Паспорт або інші документи, що посвідчують особу. Це обов'язкова вимога Кабміну в умовах карантину, яку краще не порушувати.
4. Що категорично не можна робити на вулиці в карантин. По суті, це все перераховано у вимогах Кабміну. Ключове – ніяких масових заходів, зборів групами більше двох осіб, ніяких прогулянок парками/скверами і, зрозуміло, ніяких шашликів. Шашлики в Україні тимчасово під забороною. Також для вашої особистої безпеки варто відмовитися від тісних контактів з людьми – дотримуємося дистанцію 2 метри, ніяких рукостискань-обнімашек. Крім того, чхайте/кашляйте правильно - в лікоть і в жодному разі не робіть це в напрямку інших людей. Ще один важливий момент – намагайтеся по мінімуму чіпати сторонні предмети на вулиці. Ясна річ, контакту з дверною ручкою не уникнути, але чіпати поручні, металеві конструкції на вулиці та сідати на лавочки краще не варто.
5. Що потрібно зробити по поверненню додому.
- Знімати взуття краще перед входом в квартиру/дім, відразу після цього вимивши його або хоча б сховавши в пакет, щоб його ніхто не зачепив випадково або ж не влізли домашні тварини.
- Теж саме варто зробити з одягом. Ні, не обов'язково знімати його перед входом, але відправити на прання або в окремий пакет не завадило б.
- Ретельно вимити руки з милом, а також вмити обличчя.
- Продезинфікувати спиртом або іншим рекомендованим способом ваш мобільний телефон, ключі, гаманець, окуляри, навушники та інші предмети, на які міг потрапити вірус на вулиці. Також варто протерти спиртом вхідні ручку двері та інші поверхні, яких ви могли торкнутися після повернення додому.
- Якщо гуляли з домашнюю твариною, її також слід вимити якщо не повністю, то лапи точно.  Карантин колись закінчиться і ми зможемо повернутися до нормального життя .
Жорсткі карантинні заходи кардинально змінили спосіб життя багатьох з нас, і хочемо ми цього чи ні, але з новими правилами доведеться рахуватися. Головне, бережіть себе та вашу психіку! Ну і дотримуйтесь карантину настільки, наскільки це можливо. Адже він колись закінчиться, і ми всі з вами знову зможе ходити гуляти з друзями і смажити шашлики, скільки захочемо :)


Немає коментарів:

Дописати коментар